• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

за нас

РАБОТНИ од 1998 година

Ningbo Fenghua Aootan санитарен Вер копродукции, Ltd е специјализираат во производство туш канализација и туш додатоци со искуство повеќе од 8 години. Ние веруваме дека имаме една од најпознатите високо-квалитетни, добро конструирани и широки селекции на бања додатоци во сите Aootan светот. Тоа е идеален избор за модерни домови декорација, хотели и деловни објекти.

 

Ние сме чест и добредојде за производство на производи OEM / ODM услуги со висок квалитет и конкурентна цена со брза испорака. Aootan е подготвен да игра голема улога во вашиот бизнис. Контактирајте со нас да се најде како нашата посветеност кон задоволството на клиентите може да ви помогне да се постигне најдобри резултати во квалитетот и профитабилноста.