• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

за нас

Aootan санитарен Вер копродукции, Ltd, и како производител и дистрибутер на санитарни производи, ние нудиме високо квалитетни градежни материјали и водовод, вклучувајќи специјалист решетки кат отпад за клиенти на мало и трговија, која ја снабдува санитарни индустрија со уникатен и квалитет спектар на производи во право цени.

Тоа е од Платинум нерѓосувачки челик и доаѓа во голем број на сорти, канализација, кои вклучувајќи туш канализација, туш канали, кат канализација, канализација бања, douchegoot, duschrinne, на мозоци туш канал, caniveau де туш, одвод ров, линеарни канали, линеарна quattro Исцедете ... Нашите производи се користат во куќи, хотел, базен ... и тие, исто така, може да се продаде во Австралија, Европа, САД, и така натаму. Значи без разлика дали сте завршувањето мала бања реновирање, во потрага по туш канализација, тоа ќе биде препорачливо да се користи канализација.

Им посакуваме топло добредојде на клиентите да дојдат да преговараат за бизнис со нас.

fasdf


WhatsApp Онлајн Chat!