Додатоци 1 - Кина Ningbo Fenghua Aootan санитарен
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

додатоци 1

Краток опис:


 • ФОБ Цена: 15-35 USD
 • Мин.нарачката Количина: 50 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Поставување / комплети месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: Western Union, PayPal, L / C, T / T,
 • детали за производот

  Тагови производ


 • Претходно:
 • Следно: