Страна Излезни H-15 - Кина Ningbo Fenghua Aootan санитарен
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Страна Излезни H-15

Краток опис:


 • ФОБ Цена: 15-35 USD
 • Мин.нарачката Количина: 50 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Поставување / комплети месечно
 • Порт: Ningbo
 • Начин на плаќање: Western Union, PayPal, L / C, T / T,
 • детали за производот

  Тагови производ

  Опис на производот

  име на производот линеарна мозоци туш
  материјал 304 од нерѓосувачки челик (316 не е задолжително)
  решетки површина Полиран и брусен
  хелиум тип Десетици најновите моден дизајн / нарачана прифатливо
  база Страна излез, темелен испуст
  Гаранција 5 години
  големина: Должина: 300-1600mm Ширина: 70-100mm висина: 67mm
  пакување ПВЦ buble торба + картон за секое парче, а потоа се стави за 20-25pcs една голема кутија, конечно две големи картон во една палета.
  сертификација CE, ISO9001
  Повеќе од 20 модели за да изберете
  Дезодоранси со сифон е повеќе лесно да се чисти
  Adiusting нозе за лесна инсталација (opotional), инсталација специфични

  xqy000001xxxxx

   

  xqy0000002xxxxxxx

  Пакување и испорака

  1.Accessory

  image0031

  2.Packing

  image0051

  3.Shipping

  image0071

  Информации за претпријатието

  image0091

  нашите услуги

  Зошто да изберете Aootan санитарен?

  1. ние сме една фабрика, повеќе од 7 години искуство на производство на  нерѓосувачки челик  мозоци линеарна туш.

  2. 100% тестирани во фабриката и да се обезбеди суровини се SS304, со цел SS316 е прифатливо.

  3. Професионална R & D група да понуди  ОЕМ и ODM услуга.

  4. Професионален тим за продажба да им понуди најдобра услуга на клиентите, да направат вашиот бизнис лесно.

  5. организиран и стручно производител за производство на висок квалитет на канализацијата.

  6. Нашиот концепт на соработка е  сервисот, клиентот е секогаш најважно , без најдобра услуга од нас, но секогаш е подобро отколку порано.

  7. Ние сме во потрага очекуваме да на долгорочни деловни односи со клиентите.

  9. CE сертификат со линеарна мозоци.

  10. Ние и ветуваме на  5 години квалитет гаранција за SS дел.

  11. Ние се протекување тест за сите наши канализација и да се обезбеди сите од нив се совршени за заварување.

  12. Ние сме во потрага за соработка АА, ние сме Вашиот снабдувач и ти си нашиот клиент.

  13. Пример нарачки ќе биде во 7days, и нормално налози ќе биде во  25-35days.

  image011

  Различни изразат:

  image014

  Најчесто поставувани прашања

  Како да инсталирам?

  image016

  1.Materiral: 304/316 нерѓосувачки челик.

  2.Плаќањето термини: 30% T / T во однапред, биланс против копија на B / L.

  3.Packing детали: преполни со белата кутија / боја кутија, а шест или осум кутии со дрвени палети ..

  4. Ние го правиме  OEM / ODM  услуга , добредојде да контактирате со нас во секое прашање.

  HTB1lyYOIXXXXXXwXXXXq6xXFXXX8


 • Претходно:
 • Следно: