• sns01
  • sns02
  • sns03
  • sns04
  • sns05

Rreth nesh

Aootan Sanitar wäre Co, Ltd, edhe si një prodhues dhe shperndares i produkteve sanitare, ne të sigurojë cilësi të lartë të ndërtimit dhe hidraulike furnizimet, duke përfshirë specialistë të mbeturinave kati varet për të shitjes me pakicë dhe tregtare të konsumatorëve, të cilat furnizojnë industrinë sanitare me një sërë unike dhe të cilësisë së produkteve në çmime të drejtë.

Ajo është nga Platinum Stainless Steel dhe vjen në një numër të madh të varieteteve kullon, të cilat duke përfshirë dush kullon, kanale dush, kati i kullon, kullon banjo, douchegoot, duschrinne, kanali dush ikjen, caniveau de Dush, ikjen llogore, kullon lineare, Quattro lineare ikjen ... Prodhimet tona janë përdorur në shtëpi, hotel, pishinë ... dhe ata gjithashtu i mirë në të gjithë Australi, Europë, SHBA dhe kështu me radhë. Pra, nëse ju jeni duke përfunduar një rinovim të vogël banjo, duke kërkuar për dush kanalizimin, do të ishte e këshillueshme që të përdorni kullon.

Ne mirëpresim ngrohtësisht klientët të vijnë për të negociuar çështje biznesi me ne.

fasdf


WhatsApp Online Chat!