Side Outlet H-15 - China Ningbo Fenghua Aootan Sanitary
 • sns01
 • sns02
 • sns03
 • sns04
 • sns05

Anësor Outlet H-15

Përshkrim i shkurtër:


 • FOB Çmimi: 15-35 USD
 • Min.urdhër Sasia: 50 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Set / vendos në muaj
 • Port: Ningbo
 • Kushtet e pagesës: Western Union Paypal, L / C, T / T,
 • Detail Product

  Produkt Tags

  përshkrim i produktit

  Emri i produktit linear dush kullimin
  material 304 çelik (316 është opsionale)
  sipërfaqja Grate Lëmuar dhe Brushed
  lloji i bezdisshëm Dhjetra e fundit dizajnit të modës / porosi e pranueshme
  bazë prizë Side, prizë bottom
  garanci 5 vite
  Size: Length: width 300-1600mm: lartësia 70-100mm: 67mm
  paketim PVC Buble qese + kartoni për çdo pjesë, pastaj rreth 20-25pcs në një kuti kartoni të madhe, më në fund dy kuti kartoni të madhe në një paletë.
  vërtetim CE, ISO9001
  Më shumë se 20 modele për të zgjedhur
  Deodorant me sifon është më e lehtë për të pastruar
  Adiusting këmbët për instalim të lehtë (opotional), instalimi specifik

  xqy000001xxxxx

   

  xqy0000002xxxxxxx

  Packaging & Shipping

  1.Accessory

  image0031

  2.Packing

  image0051

  3.Shipping

  image0071

  kompania e Informacionit

  image0091

  Shërbimet tona

  Pse të zgjidhni Aootan Sanitar?

  1. Ne jemi një fabrikë, më shumë se 7 vjet përvojë në prodhimin e  çelik  linear dush ikjen.

  2. 100% testuar në fabrikë dhe të sigurojë lëndët e para janë SS304, rendi me SS316 është e pranueshme.

  3. R Professional & grupit D për të ofruar  OEM & ODM shërbimit.

  4. Professional Sales Ekipi për të ofruar shërbimin më të mirë për konsumatorët, bërë biznesin tuaj të lehtë.

  5. prodhues Organizuar dhe e specializuar për të prodhuar cilësi të lartë të ujërave të zeza.

  6. Koncepti ynë i bashkëpunimit është  shërbimi i parë, konsumatori gjithmonë kryesorja , nuk ka shërbim më të mirë nga ne, por gjithmonë më mirë se më parë.

  7. Ne po shohim përpara për marrëdhëniet afatgjata të biznesit me klientët.

  9. Ne mori certifikatë CE me ikjen lineare.

  10. Ne premtojmë  5 vite garanci e cilësisë në NS pjesë.

  11. Ne nuk rrjedh testin për të gjithë kullon tona dhe të siguroj të gjithë ata janë të përkryer në saldim.

  12. Ne jemi në kërkim për bashkëpunim AA, ne jemi furnizuesit tuaj A dhe ju jeni një klient tonë.

  13. urdhra mostër do të jetë në 7 diteve, dhe urdhërat normale do të jetë në  25-35days.

  image011

  Express ndryshme:

  image014

  FAQ

  Si të instaloj?

  image016

  1.Materiral: 304/316 çelik inox.

  Termat 2.Pagesa: 30% T / T paraprakisht, bilanci kundër kopje B / L.

  3.Packing detaje: mbushur me kuti e bardhë / kuti me ngjyra, dhe gjashtë ose tetë kartona në një paletë druri ..

  4. Ne bëjmë  OEM / ODM  shërbim , të mirëpritur të kontaktoni me ne ndonjë pyetje.

  HTB1lyYOIXXXXXXwXXXXq6xXFXXX8


 • I mëparshëm:
 • Next: